tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Cennik

Cennik wulkanizacji mobilnej Wyrwa w Szczecinie

Mobilna wulkanizacja Wyrwa w Szczecinie oferuje szereg usług skierowanych do wszystkich użytkowników ciężarówek, samochodów dostawczych a także sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych na terenie woj. zachodniopomorskiego. Związane są one z dojazdem do Klienta, wymianą opon, montażem kół, a także kontrolą ciśnienia w oponach itp. Poniżej prezentujemy Państwu naszą ofertę cenową. Do skorzystania z naszych kompleksowych usług serdecznie zapraszamy! Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę oraz terminowe i uczciwe wykonywanie zleceń!

 • Mobilna wulkanizacja Szczecin ze sprzętem najwyższej klasy

  Mobilna wulkanizacja w Szczecinie to znakomita usługa, która może przydać się każdemu pojazdowi z pękniętą gumą czy zdartą oponą. Często na trasie samochody ciężarowe czy tiry ulegają awarii. Usterki zazwyczaj dotykają ogumienia. W takich sytuacjach profesjonaliści z naszego serwisu opon Wyrwa służą szybką i fachową pomocą. Wyrwa to nie tylko mobilny warsztat wulkanizacyjny. Do całego kompleksu naszych usług dokładamy sprzedaż opon. Można zakupić u nas nowe opony wszystkich znanych producentów.

  Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, a nasze profesjonalne usługi wykonujemy z dojazdem do naszych Klientów. Jesteśmy w stanie pojawić się wszędzie tam gdzie tylko zaistnieje taka potrzeba. Mobilna wulkanizacja Szczecin to innowacyjny warsztat na kółkach z nowoczesnym sprzętem wysokiej jakości, który zadba o szybką wymianę opon, wyważanie kół, pompowanie kół azotem i wiele innych rzeczy związanych z oponami. Jeśli jesteś kierowca samochodu dostawczego lub ciężarowego, a może obsługujesz maszyny rolnicze czy przemysłowe i potrzebujesz pomocy koniecznie zadzwoń do nas!

 • Pogotowie wulkanizacyjne czynne przez 24 h

  Nagłe sytuacje czy awarie, na które nie mamy żadnego wpływu zdarzają się dosyć często w naszej codzienności. Szczególnie kierowcy mają do czynienia na co dzień z różnymi awaryjnymi sytuacjami na drodze. Dla kierowców samochodów ciężarowych i tirów, a także samochodów dostawczych, busów i maszyn przemysłowych wprowadziliśmy specjalną usługę taką jak pogotowie wulkanizacyjne, które działa na terenie Szczecina przez całą dobę! Już nie musisz się martwić brakiem koła zapasowego nasz mobilny serwis służy pomocą!

  Nieoczekiwane zdarzenia zazwyczaj wywołują dużo nerwów. Jeszcze więcej stresu pojawia się w momentach, kiedy awarie zdarzają się podczas podróży albo pilnego wyjazdu służbowego. W takich sytuacjach nasze pogotowie wulkanizacyjne w Szczecinie świadczy usługi całodobowe naprawy kół i wymiany opon. Doświadczeni fachowcy z bogatym wyposażeniem i nowoczesnym sprzętem przyjeżdżają w wyznaczone miejsce i profesjonalnie oceniają stan uszkodzenia usuwając szybko usterki czy awarie. W możliwie najkrótszym czasie dokonamy przeglądu opon, a dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu odnajdziemy się w każdej sytuacji.

 • Wymiana opon u Klienta – szybko sprawnie i skutecznie!

  Idealne rozwiązanie dla każdego kierowcy ciężarówki, tira czy maszyny przemysłowej lub rolniczej – wymiana opon u Klienta to niezwykle pomocna usługa świadczona przez nasz znakomity zespół fachowców mobilnej wulkanizacji Wyrwa w Szczecinie. Posiadamy ogromne doświadczenie w serwisowaniu opon i działamy na rynku zachodniopomorskim od wielu lat. Nie jest dla nas problemem dojechać czy to pod firmę, na parking czy na S3. Pojawimy się w wyznaczone przez naszego Klienta miejscu i usuniemy wszelkie usterki.

  Możemy zaoferować Państwu mobilny serwis opon czynny przez 24 h na dobę na terenie Szczecina i okolic. Taka usługa idealna jest dla tych kierowców samochodów ciężarowych, którzy nie chcą tracić czasu na stanie w kolejkach do zmiany lub naprawy opon lub po prostu potrzebują szybkiej interwencji w usunięciu przyczyny awarii. Posiadamy niezbędny sprzęt i narzędzia do prowadzenia usług mobilnej wulkanizacji w miejscu dogodnym dla Klienta. Specjalizujemy się w naprawach ogumienia, wymianie opon i wyważaniu kół. Dokonujemy błyskawicznej oceny danej sytuacji i usuwamy szybko przyczyny awarii. Zapraszamy!

 • Wulkanizacja mobilna 24 h – całodobowe świadczenie usług

  Czynna i dostępna dla każdego kierowcy samochodu ciężarowego i dostawczego, a także dla sprzętu przemysłowego, budowlanego oraz rolniczego wulkanizacja mobilna 24 h w Szczecinie funkcjonuje i działa przez całą dobę .Jesteś właśnie w drodze i zdarzyła Ci się awaria koła? Koniecznie zadzwoń do naszego mobilnego serwisu ogumienia, a wszelkie usterki związane z oponami znikną natychmiastowo! Profesjonalna i doświadczona obsługa serwisantów przybędzie w ustalone miejsce i dokona niezbędnych napraw.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wulkanizacja mobilna 24 h Szczecin oferuje innowacyjny, zaopatrzony w najnowszej generacji sprzęt i całe oprzyrządowanie niezbędne do udzielania pomocy przy naprawach ogumienia. Przyjeżdżamy we wskazane miejsce i wykonujemy naprawę bądź wymianę opon. Zajmujemy się kompleksowymi usługami takimi jak: wulkanizacja, wymiana opon, ich przechowywanie i wyważanie kół. Robimy to w sposób szybki i skuteczny. Więc jeśli wymiana opon będzie niezbędna podczas podróży, po wykonaniu naszych napraw Klient śmiało będzie mógł od razu ruszyć w dalszą drogę.

Grupa Wyrwa

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Wyrwa Car to kompleksowość usług na wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania usług.

Profesjonalny serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny serwis opon

Serwis Opon Wyrwa to wszelkie usługi związane z ogumieniem pojazdów. W ofercie m.in. wymiana i wulkanizacja opon.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna dotyczy samochodów dostawczych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.