tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Kontakt


WULKANIZACJA MOBILNA

ul. Zielonogórska 34B
71-084 Szczecin

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. (+48) 91 45 32 478
Tel. (+48) 91 45 32 159
FAX: (+48) 91 45 32 478

OBSZAR DZIAŁANIA

 • Mobilna wulkanizacja w Szczecinie szybko i skutecznie

  Awarie i usterki związane z oponami zdarzają się dosyć często. Wystrzelenie opony, „złapanie gumy” lub utrata powietrza w kole, takie sytuacje są niebezpieczne i stwarzają poczucie zagrożenia na drodze dla kierowcy, pasażerów i innych użytkowników. Jeśli jesteś użytkownikiem ciężarówki lub samochodu dostawczego, obsługujesz sprzęt budowalny lub maszyny rolnicze, zdarzyła Ci się awaria koła i potrzebujesz pilnie pomocy służymy pełnym i kompleksowym wsparciem. Nasza mobilna wulkanizacja Szczecin działa natychmiastowo!

  Bogata oferta usług takich jak: wymiana opon, ich montaż oraz naprawa, wyważanie kół, pompowanie opon gazem to tylko nieliczne usługi wulkanizacyjne spośród niewielu, które nasi fachowcy wykonają uczciwie i profesjonalnie. Mobilna wulkanizacja w Szczecinie działa na całym terenie miasta, a także jego okolic. Zlecenia wykonujemy nawet na S3. Dysponujemy specjalnie przystosowanym samochodem do zadań drogowych i dzięki niemu usuwamy przyczyny awarii w ekspresowym czasie. Gwarantujemy fachową obsługę i rzetelne wykonanie zadań. Do Klientów podchodzimy indywidualnie dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy!

 • Pogotowie wulkanizacyjne w Szczecinie na najwyższym poziomie

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchomiliśmy specjalną usługę jaką jest pogotowie wulkanizacyjne e Szczecinie dla samochodów ciężarowych, tirów, samochodów dostawczych i maszyn przemysłowych. Atutem naszej firmy jest szybkość podejmowania działania. Kompleksowo dbamy o ogumienie oszczędzając cenny czas Klienta oraz jego pieniądze. Dzięki naszemu pogotowiu wulkanizacyjnym nie Klient nie musi martwić się o długie oczekiwanie na pomoc w przypadku awarii koła podczas podróży.

  W razie usterki czy poczucia zagrożenia wystarczy wykonać numer telefonu do naszej wulkanizacji mobilnej, a natychmiast przybędziemy z naszym specjalnie przystosowanym samochodem wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt do wymiany opon, wyważania kół, pompowania ich azotem, a także do ekspresowej likwidacji usterek opon i niwelowania przyczyn awarii. Na życzenie naszych Zleceniodawców przyjeżdżamy w umówione i wskazane przez nich miejsce. W określonym przez Państwa terminie zajmiemy się właściwie oponami, komfortem i poczuciem bezpieczeństwa. Zajmujemy się także sprzedażą opon, felg i alufelg. Zapraszamy!

 • Wymiana opon u Klienta – terminowość i profesjonalna obsługa!

  Nasza firma Mobilna wulkanizacja opon Wyrwa Car w Szczecinie świadczy profesjonalne usługi z zakresu wymiany opon u Klienta na terenie Szczecina i okolic. Posiadamy specjalnie przystosowany samochód, dzięki któremu możemy wykonywać wszystkie czynności związane z wulkanizacją opon w wyznaczonym miejscu przez naszych Zleceniodawców. Staramy się być wszędzie tam gdzie tylko zaistnieje taka potrzeba. Jeśli właśnie jesteś w trasie i wystąpił problem z oponami w Twoim samochodzie ciężarowym jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę.

  Naszą specjalizacją jest wymiana opon, wyważanie kół, sprzedaż opon, felg i alufelg, a także niwelowanie przyczyn awarii w jak najszybszym czasie. Działania nasze obejmują cały teren województwa zachodniopomorskiego. Dojeżdżamy do Polic, Pyrzyc, Goleniowa i na S3. Kompleksowa oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm. Jesteśmy zawsze pod telefonem i do Państwa dyspozycji! Fachowa wymiana opon u Klienta przebiega szybko i profesjonalnie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi wulkanizacyjne wykonywane były na najwyższym poziomie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą.

 • Wulkanizacja mobilna 24h dla samochodów ciężarowych

  Wulkanizacja mobilna 24 h to kompleksowa i profesjonalna obsługa samochodów ciężarowych, tirów, aut dostawczych, a także maszyn rolniczych i przemysłowych. Potrafimy łączyć wieloletnie doświadczenie z pasją do motoryzacji. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów wychodzimy im naprzeciw uruchamiając wulkanizację mobilną całodobową. Dysponujemy samochodem serwisowym wyposażonym w specjalistyczny sprzęt do wulkanizacji opon ciężarowych. Dokonujemy napraw i wymiany ogumienia w dogodnym dla Klienta miejscu.

  Potrafimy zadbać także o cenny czas. Niezależnie od tego, gdzie dokonamy naszych starań w oparciu o opony ciężarowe wiele sytuacji i awarii jesteśmy w stanie rozwiązać szybko i od ręki. Nie ma dla nas sytuacji trudnych i niemożliwych do zrealizowania. O każdej porze jesteśmy w gotowości, aby jak najszybciej dotrzeć do Klienta i usunąć usterkę w oponie. Jesteśmy przekonani, że nasza wulkanizacja mobilna 24 h to usługi najwyższej jakości. Kontrola i konserwacja opon przebiega sprawnie, punktualnie i terminowo. Służymy także doradztwem i odpowiadamy na wszelkie pytania. Zadzwoń po naszą niezawodną ekipę z wulkanizacji mobilnej Wyrwa!

Grupa Wyrwa

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Wyrwa Car to kompleksowość usług na wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania usług.

Profesjonalny serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny serwis opon

Serwis Opon Wyrwa to wszelkie usługi związane z ogumieniem pojazdów. W ofercie m.in. wymiana i wulkanizacja opon.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna dotyczy samochodów dostawczych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.