tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, świadczącą usługę mobilnej wulkanizacji na terenie Szczecina i okolic. To właśnie czas i praktyka, pozwoliły nam rozwinąć firmę do poziomu, w jakim obecnie się znajdujemy. Nieustannie pracujemy nad rozwojem i rozbudową naszego zaplecza technicznego. Przykładamy wagę do tego, aby każdy Klient korzystający z naszej oferty był zadowolony z obsługi. Dysponujemy pojazdem wyposażonym w specjalistyczny sprzęt, który daje nam możliwość wykonania serwisu ogumienia w terenie. Wulkanizacja mobilna w Szczecinie Wyrwa Car dotyczy opon:

 • Samochodów dostawczych
 • Samochodów ciężarowych
 • Maszyn rolniczych
 • Sprzętu budowlanego
 • Ogumienia przemysłowego

oferta mobilna wulkanizacja

Usługa mobilnej wulkanizacji, jest przydatna w wielu sytuacjach, szczególnie kiedy uszkodzenie następuje na trasie i liczy się czas. Usługi wulkanizacyjne jesteśmy wykonać w każdych warunkach. Obszar działania obejmuje Szczecin, Police, Goleniów, Pyrzyce, S3…. i pobliskie okolice. Zawsze docieramy możliwie najszybciej, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma czas. Dzięki nam oszczędzisz sobie nerwów i energii, a co ważniejsze obniżysz straty, które nierozerwalnie wiążą się z przestojem, a ten jest nieunikniony, jeśli nie możesz ruszyć w dalszą drogę.

Jeżeli uszkodzenie opony jest na tyle duże, że nie da się go naprawić, oferujemy wymianę opon. Nasza oferta posiada opony najlepszych producentów do samochodów ciężarowych, dostawczych, maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego. Wybór jest ogromny i pozwoli dokonać optymalnego wyboru. Dobieramy opony w taki sposób, aby służyły jak najdłużej swoim właścicielom i wpływały jakość jazdy i bezpieczeństwo. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, który wzajemnie się dopinguje do działania, dzięki czemu wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem.

Wulkanizacja mobilna w Szczecinie to kompleksowe usługi

Naprawa lub wymiana opon wymaga wyważenia kół, co jest niezbędne, aby zachować komfort jazdy, a opona równomiernie się zużywała. Niewłaściwie wyważone koła mogą wpływać na pogorszenie bezpieczeństwa jazdy, bowiem osłabieniu ulega trakcja i sterowność, a droga hamowania się wydłuża. Nasza firma dzięki dobremu przygotowaniu pracowników i skompletowaniu wszystkich niezbędnych narzędzi i urządzeń, może po każdej ingerencji w ogumieniu wykonać wyważenie kół. Wiemy jakie konsekwencje może przynieść zaniedbanie tej kwestii, ale Klienci nie muszą się obawiać, bowiem stawiamy na kompleksowość usług.

W ramach działalności wykonujemy także pompowanie kół gazem, co ma szereg zalet. Jedną z nich jest fakt, że dłużej utrzymuje się prawidłowe ciśnienie w oponach. Ponadto felgi nie ulegają rdzewieniu i zwiększa się żywotność opon. Jeśli potrzebujesz fachowców, którzy kompleksowo zajmą się oponami w Twoim samochodzie ciężarowym, sprzęcie budowlanym lub maszynie rolniczej, zgłoś się do nas. Tym bardziej że to my docieramy do Klienta - szybko i z całym oprzyrządowaniem. Wulkanizacja mobilna w Szczecinie i okolicach, zawsze służy pomocą. W razie potrzeby zadzwoń! Na terenie naszej firmy prowadzimy także sprzedaż opon samochodowych. Zapraszamy!

 • Mobilna wulkanizacja Szczecin - zdolni pracownicy i dobry sprzęt

  Każdy użytkownik dróg zdaje sobie sprawę, że na trasie mogą przydarzyć się liczne usterki, z czego znaczna część dotyczy kół i opon. Dzięki usłudze mobilnej wulkanizacji w Szczecinie i okolicach, m.in. w Policach, Pyrzycach czy Goleniowe, możemy dotrzeć do wybranego miejsca i zająć się naprawą. Pragniemy zaznaczyć, ze obsługujemy samochody ciężarowe oraz maszyny rolnicze i budowlane. Jeżeli zeszło powietrze z kół, napompujemy je gazem, jeśli przedziurawiłeś oponę - załatamy ją lub wymienimy na nową, gdyż posiadamy w sprzedaży opony różnych producentów. Wszelkie działania zakańczamy wyważeniem kół, co jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa jazdy.

  Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb potencjalnych Klientów. To co zasługuje na uwagę, to nasza kompetentna załoga, która posiada doświadczenie w branży. Prze lata działalności rozbudowaliśmy naszą ofertę, na moment obecny działamy na kilku obszarach. Jednym z nich jest wulkanizacja mobilna w Szczecinie i nieodległych miejscowościach. Aby dobrze wykonać zlecenie, niezbędny jest też odpowiedni sprzęt i narzędzia. Nasz wóz do działania w terenie posiada sprzęty, które zakupiliśmy od sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy pracować na najwyższym poziomie.

 • Pogotowie wulkanizacyjne Szczecin dla wygody Klientów

  Producenci opon przykładają wagę do trwałości swoich produktów, wykorzystując starannie opracowane mieszanki kauczuku i gumy. Jednakże mimo ich starań, niemożliwe jest uniknięcie usterek. W związku z powyższym nasza firma uruchomiła pogotowie wulkanizacyjne w Szczecinie i okolicach, aby służyć pomocą w nagłych przypadkach. Informujemy, że nasza oferta dotyczy samochodów ciężarowych, tirów, aut dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz innych pojazdów tego typu. Po zgłoszeniu przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia i podejmujemy stosowne działania, które zawsze wykonujemy solidnie i możliwie najszybciej. W zależności od potrzeb naprawiamy lub wymieniamy oponę na nową.

  W ramach usług prowadzimy sprzedaż opon przemysłowych od różnych producentów, cenionych wśród użytkowników, mamy także felgi i alufelgi. W razie potrzeby napompujemy koła gazem, a po naprawie i wymianie wyważymy koła. Stawiamy na kompleksowe usługi, co jest niezbędne w przypadku działań w terenie. Pogotowie wulkanizacyjne Szczecin rozszerzyło obszar funkcjonowania na inne miejscowości, m.in. Police, Pyrzyce czy Goleniów, dojeżdżamy także na S3. Zawodowe podejście i mobilny warsztat do serwisowania opon przemysłowy oraz kompetentni i solidni pracownicy to gwarancja dobrze wykonanych usług i zadowolenia Klientów.

 • Wymiana opon u Klienta Szczecin - szybko, solidnie i wygodnie

  W przypadku uszkodzenia opony nie zawsze jest możliwe dotarcie do serwisu, szczególnie jeśli usterka przydarzy się w samochodzie dostawczym. Mając na uwadze potrzeby kierowców, uruchomiliśmy serwis mobilny i możemy wykonać wymianę opon u Klienta w Szczecinie i okolicach. Zakupiliśmy specjalny wóz, który został wyposażony i przystosowany do pracy w terenie. Oferta usług dotyczy zarówno naprawy, jak i wymiany opon. Dla zachowania poprawności jazdy, po każdym ściągnięciu opony z obręczy trzeba wykonać wyważenie kół, czym również zajmuje się nasza firma. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy z pewnością poradzą sobie z każdą awarią opon. W razie potrzeby dzwoń: 91 45 32 478.

  Zajmujemy się mobilnym serwisem opon przemysłowych, których naprawa może przysparzać trudność z uwagi na ich gabaryty. W takich sytuacjach nie trzeba się martwić, wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a my pojawimy się na miejscu. Nasz kompleksowo wyposażony pojazd umożliwia nam pompowanie opon gazem, wulkanizację opon lub ich wymianę. Na stanie mamy nowe opony od wielu producentów, więc każdy Klient dopasuje coś do własnych potrzeb. Wymiana opon u Klienta w Szczecinie odbywa się sprawnie i w korzystnej cenie. Korzyść polega także na tym, że można oszczędzić czas, energię i koszt związane z przestojem.

 • Wulkanizacja mobilna 24h - w razie potrzeby skontaktuj się z nami

  Pomoc drogowa w zakresie naprawy opon dotyczy samochodów ciężarowych, tirów oraz maszyn rolniczych i przemysłowych. Posiadamy w asortymencie opony przemysłowe od renomowanych producentów, których marka ceniona jest za wysoką jakość produktów. W trasie lub podczas prac, może dojść do uszkodzenia opony i w zaistniałej sytuacji, często pojawia się problem z dotarciem do serwisu. Informujemy, że nasza firma prowadzi wulkanizację mobilną 24h w Szczecinie i pobliskich miejscowościach oraz na S3, dzięki czemu możemy dotrzeć do Państwa o dowolnej porze. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim wygodne, ale także pozwala ograniczyć koszty, zarówno te związane z organizacją transportu, jak i przestojem pojazdów.

  Na przestrzeni lat poznaliśmy potrzeby użytkowników pojazdów wielkogabarytowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Wiemy, jak bardzo liczy się czas, gdzie wszelkie przestoje przynoszą straty. W związku z tym, przy uszkodzeniu opony najlepiej zadzwonić do naszej firmy, a kompetentni pracownicy zjawią się u Państwa z wozem wyposażonym w urządzenia umożliwiające naprawę i wymianę opon. Możemy wykonać również wyważenie kół i napompować opony gazem. Wulkanizacja mobilna 24h w Szczecinie i okolicach to możliwość zamówienia usługi, którą wykonamy w miejscu wskazanym przez Państwa.

Grupa Wyrwa

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Wyrwa Car to kompleksowość usług na wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania usług.

Profesjonalny serwis opon
wyrwaopony.pl

Profesjonalny serwis opon

Serwis Opon Wyrwa to wszelkie usługi związane z ogumieniem pojazdów. W ofercie m.in. wymiana i wulkanizacja opon.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna dotyczy samochodów dostawczych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.